Konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021

Andrzejczak-Grządko

Sylwia, dr

czwartek13.00-15.00 s.andrzejczak-grzadko@g.elearn.uz.zgora.pl

 

Asienkiewicz Ryszard, dr hab. poniedziałek

17.00-18.00

 

r.asienkiewicz@g.elearn.uz.zgora.pl
Biczysko Grażyna, dr poniedziałek 9.00-10.30

 

g.biczysko@g.elearn.uz.zgora.pl
Bocheński Marcin, dr

 

środa 9.00 – 10.30 m.bochenski@g.elearn.uz.zgora.pl
Bogusławska Dżamila, dr

 

poniedziałek

11.00-12.00

 

d.boguslawska@g.elearn.uz.zgora.pl
Cichocki Jan, dr

 

poniedziałek

13.30-14.30

j.cichocki@g.elearn.uz.zgora.pl
Ciebiera Olaf, dr

 

wtorek 11.00 – 12.00 o.ciebiera@g.elearn.uz.zgora.pl
Ciepliński Mateusz, dr czwartek 11.00-13.00

 

m.cieplinski@g.elearn.uz.zgora.pl
Czechowski Paweł, dr poniedziałek

14.30-16.00

p.czechowski@g.elearn.uz.zgora.pl
Dancewicz Katarzyna, dr środa 9.30-11.00

 

k.dancewicz@g.elearn.uz.zgora.pl
Dzieńdziura Krzysztof, dr

 

Gabryś Beata, prof. dr hab.

 

wtorek 10.00 -11.00 b.gabrys@g.elearn.uz.zgora.pl
Gabryś Grzegorz, prof. dr. Hab. poniedziałek

11.00-13.00,

g.gabrys@g.elearn.uz.zgora.pl
Gandecka Agnieszka, dr

 

Wtorek 13.15-14.45 a.gandecka@g.elearn.uz.zgora.pl
Giertych Marian, dr hab. w tygodniach nieparzystych wtorki w godzinach 12.45 – 14.30

parzystych w czwartki w godzinach 17.00 -19.00

m.giertych@g.elearn.uz.zgora.pl
Grochowalska Renata, dr

 

poniedziałek

12.00- 13.30

r.grochowalska@g.elearn.uz.zgora.pl
Guła-Kubiszewska Halina,

dr hab.

wtorek 8.00-9.30

 

h.gula-kubiszewska@g.elearn.uz.zgora.pl
Heger Elżbieta, dr piątki 10.00-11.30 e.heger@g.elearn.uz.zgora.pl

 

Hes Bartłomiej, mgr czwartek 19.00-20.30

 

b.hes@g.elearn.uz.zgora.pl
Iakushenko Dmytro, dr wtorek, 12.00-13.00

 

d.iakushenko@g.elearn.uz.zgora.pl

 

Iszkuło Grzegorz, dr hab. środa16.00- 18.00

 

g.iszkulo@g.elearn.uz.zgora.pl
Jaśkiewicz Ewa, dr hab.

 

czwartek 14.00-15.00 e.jaskiewicz@g.elearn.uz.zgora.pl
Jerzak Leszek, prof. dr hab.

 

Wtorki 12.00-13.30

 

l.jerzak@g.elearn.uz.zgora.pl
Jurkowski Andrzej, dr środa 18.00-19.00

 

a.jurkowski@g.elearn.uz.zgora.pl
Kasperski Andrzej, dr hab.

 

środa 18.00-19.30 a.kasperski@g.elearn.uz.zgora.pl
Machnicka Beata, dr piątek 11.00-12.30

 

b.machnicka@g.elearn.uz.zgora.pl
Mirończyk Agnieszka, dr

 

poniedziałek

10.45-11.45

a.mironczyk@g.elearn.uz.zgora.pl

 

Mroczkowski Andrzej, dr

 

środa 13.00 -14.00
Najbar Bartłomiej, dr hab.

 

poniedziałek 9.00-1.00 b.najbar@ g.elearn.uz.zgora.pl
Nikitiuk Jadwiga poniedziałek

12.45-14.15

j.nikitiuk@g.elearn.uz.zgora.pl
Nowacka-Chiari Ewa, dr poniedziałek

17.00-18.00

e.chiari@g.elearn.uz.zgora.pl
Nowak-Jary Julia, dr

 

czwartek 9.15-10.45 j.nowak-jary@g.elearn.uz.zgora.pl
Kasprzak Mariusz, dr hab.

 

Wtorki 14-15,30 m.kasprzak@g.elearn.uz.zgora.pl
Kamiński Piotr

 

poniedziałki 18.00-20.00 p.kaminski@g.elearn.uz.zgora.pl
Roland Elżbieta czwartek 13.00-14.00 e.roland@g.elearn.uz.zgora.pl

 

Rynkiewicz Mateusz, dr poniedziałek

16.00-17.00

r.rynkiewicz@g.elearn.uz.zgora.pl
Sergiel Iwona, dr

 

piątek 8.00-9.00 i.sergiel@g.elearn.uz.zgora.pl
Skorupka Ewa, dr e.skorupka@g.elearn.uz.zgora.pl
Tatarczuk Józef, dr hab. wtorek 15.00-16,30

 

j.tatarczuk@g.elearn.uz.zgora.pl
Timoszyk Anna, dr wtorek 13.45-14.45

 

a.timoszyk@g.elearn.uz.zgora.pl
Wandycz Artur, dr Wtorek 10.45-11.30

 

a.wandycz@g.elearn.uz.zgora.pl
Ważna Agnieszka, dr środa 16.00-17.00

 

a.wazna@g.elearn.uz.zgora.pl
Wróblewska-Kurdyk Anna, dr czwartek 11.00-12.00 a.wroblewska@g.elearn.uz.zgora.pl
Vrublevskiy Evgeny, dr hab.

 

Piątek 13.00 -14.30.

 

e.vrublevskiy@g.elearn.uz.zgora.pl