Studenci przyjęci na I rok studiów na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego

Szanowni Państwo!
Gratulujemy znalezienia się w gronie braci studenckiej Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wierzymy, że dokonany wybór spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!

 

Informacje:

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędzie się 2 października o godz. 11.00 w auli głównej przy ulicy Podgórnej 50.

Zajęcia rozpoczynają się zgodnie z planem zajęć umieszczonym na stronie internetowej UZ: http://plan.uz.zgora.pl/grupv lista kierunkow.php (plan zostanie udostępniony przed 1.10.2018 r.).

Warunkiem odebrania legitymacji studenckiej jest dokonanie opłaty w wysokości 17 złotych na indywidualne konto studenta (w załączeniu).

Osoby starające się o miejsce w domu studenckim czy ubiegające się o pomoc materialną z uczelni wszystkie niezbędne informacje znajdą na stronie internetowej Działu Spraw Studenckich pod adresem www.dss.uz.zgora.pl

Zachęcamy też do odwiedzania wydziałowej strony internetowej www.wnb.uz.zgora.pl oraz strony Uniwersytetu Zielonogórskiego www.uz.zgora.pl na których ukazują się bieżące, aktualne i ważne informacje dla studentów.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE dla studentów I roku wszystkich kierunków na Wydziale Nauk Biologicznych odbędzie się 3 października 2018 r. w sali 115 w budynku A8 przy ulicy Szafrana 1, godz. 9.00. W trakcie spotkania studenci uzyskają informacje dotyczące procesu studiowania na naszym wydziale.

W związku z powyższym zajęcia zaplanowane na 3.10.2018 r. będą obywały się zgodnie z planem zajęć od godz. 10.00.